GEdDiscovery для вчителя- це:
Вікно у світ нових освітніх технологій
Дорога до знань і навичок
Можливості професійного та особистісного зростання
Тріумф перемоги над собою
Еврика нового кола спілкування 


Мої враження від участі у конкурсі "Народний спікер - 2016"

Незабутні враження з першого дня участі в конкурсі і до фіналу!

А починалося все... з вебінарів від видавничої группи "Основа". Перебуваючи у глядацькій аудиторії, я отримувала масу корисної інформації для саморозвитку. І якось спало мені на думку: "Якби мати можливістьподілитися досвідом з колегами та спробувати себе в ролі спікера було б - чудово!" Моя думка матеріалізувалася  - я отримала запрошення на участь у конкурсі "Народний спікер". З кожним туром у мене зростала бажання дістатися фіналу, тому що принципи прозорості та відкритості дають можливість будь-кому вільно досягти мети. 

І ось він перший тур, завданням якого було написати коротеньку анотацію до теми, досвідом з якоі я можу поділитися з колегами.

Я хвилювалася, чи сподобається запропонована тема колегам, бо було багато цікавих тем понад 100,  кожен день заходила на сторінку, щоб подивитися кількість голосів.  Голосування тривало довго, не пам'я таю скільки. І ось настав той день коли адміністратори повідомили результати голосування... І я здобула свою першу перемогу! Я увійшла у 20 кращих. Це було вражаюче! Я повірила у свої сили)))


Далі - більше... Я не знала, и не мала уявлення, що мене чекає попереду. А чекав мене другий тур - ще цікавіший! За умовами туру учасники повинні були зняти короткі ролики з оглядом запропонованої теми. І тут почалося... Ви скажете, що тут такого, відзняли тай все... Ні... Це цікаво... Зйомок дублів  було багато як у зірок кінематографу. Особисто у мене було забагато спроб. Але цей етап навчив мене не боятися камери)))  


Переможці другого туру визначалися за кількістю лайків під відео. Постало питання: "Як набрати ці лайки?". И тут ми повключали всю свою фантазію. Боротьба шла не на життя, а на перемогу! Таким чином ми засвоїли урок як можно просувати відео! Це були і соціальні мережі, і пошта, і допомога колег, методистів - у роботу були підключені всі. Дуже приємно, що тема зіцікавила, та відео набрало достатню кількість лайків))) 
Далі нас чекала думка досвічених експертів. Це було нейомовірно - напруга зашкалювала. У мене були різні думки... І ось вона істина... Я ПРОЙШЛА У ІІІ ТУР! За загальною рейтинговою оцінкою (народна оцінка+оцінка експертів ) Я у трійці лідерів! Це просто казково! Таким чином,я зрозуміла у будь-якій ситуації треба йти вперед і нічого не боятися!

В той день, коли мені подзвонили організатори конкурсу я була на роботі. Зі мною привіталась дуже приємна Вікторія Садкіна, яка повідомила, що Я СТАЛА ФІНАЛІСТКОЮ КОНКУРСУ! Скільки радості було, аж до сліз! Також,  як подарунок нам запропонували поїхати до Харкова на маштабну (не)конференцію педагогів EdCamp Ukraine. Я не вагаючись погодилася поїхати. Це був незабутній подарунок!

 

У фіналі збулася моя мрія - можливість спробувати себе в ролі спікера. Останній етап був дуже відповідальний, він потребував вагомої підготовки. Почуття не підвести організаторів конкурса - підштовхувала до роботи над вебінаром та над собою. Роль спікера - це щось нове для мене, я була впевнена, що впораюся з ціюєю роллю, за плечами був досвід боротьби за місце під сонцем. В процесі підготовки та репетицій, я зрозуміла, що це зовсім інше ніж виступати перед учнями та  колегами в кабінеті. З'явилося хвилювання - чи впораюсь я с завданням?  Але я не піддалася своїм почуттям. Дуже добру підримку нам дала організаторка конкурсу Ірина Соколянська, яка провела з нам навчальну сесію як провести вебінар. 

Отож, фіналісти конкурсу "Народний спікер - 2016" проведять вебінари на Всеукраїнському марафоні  24 та 25 березня!

Настав час "Х".  Хвилювання поборені і я готова вийти в ефір... Я вела вебінар і не вірила, що це відбувається зі мною. Хочу помітити, за 30 хвилин ефіру мене переповнювали суперечливі почуття: я була дуже рада, що ось вона мрія..., був страх, що технічні засоби та інтернет може підвести у будь який час; я  відчувала дискомфорт від того, що не можу бачити очей, та реакцію людей на мій виступ; але мій дух піднімали коментарі колег у чаті. Ось така правда. Здавалося, що емоцій більше було негативних, але бажання виступити, поборювало ці емоції. І всеж таки я отримала колосальне задоволення від виступу!

Я винесла для себе урок - виступати наживо та вести вебінар - це обсолютно дві різні речі.

Вебінар пройшов без будь-яких перешкод, але запис не віідбувся належним чином... При записі відео не відобразилось чомусь. Пропоную подивитися презентацію вебінару.

 

Що в підсумку? Переможець отримає 10 000 грн.

Але хочу зауважити, абсолютно від серця, під час участі у конкурсі, щоб дістатися фіналу, мнюю рухав не грошовий приз, а азарт участі, та мрія провести вебінар. Як я помітила у більшості фіналісток-колег саме цей аспект був на першому місці. 

Але це ще не все, нас чекав подарунок від організаторів - поїздка у Харків на EdCamp Ukraine, та оголошення переможця конкурса "Народний спікер".

За два з лишнім тижня до поїздки у Харков, всі десять нейомовірних вчителів-фіналістів почали активно спілкуватись у Фейсбуці. У процесі спілкування було дуже цікво, що ми вчителі з різних куточків України об'єднані одною думкою "Змінити освіту накраще".  Я зрозуміла, що доля звела мене з прекрасними людьми, освіченими, змотивованими, креативними, чудовими педагогами, Стало зрозуміло, що ми одна команда - команда "Вчителів змін". 

Ми з нетерпінням чекали зустрічі у Харкові, зустрічі з організаторами конкурсу, які подарували нам нейомовірний досвід, дали можливість відкрити себе.

Враження від зустрічі фантастичні, це просто було вибухово!  

У перший день нас запросили у гості до видавничої группи "Основа". Але ми прийшли не з пустими руками, зазделегідь виготовили листівку з побажаннями та  замовили ось торт, і подарували чудовому колективу видавництва:

У видавництві нас зустріли з теплом. Це просто чудові почуття. Вікторія Садкіна та Ірина Соколянська - дякуємо вам за підримку і віру в нас. 

Далі нам провели екскурсію видавництвом. Здивувало, що коллектив "Основи" -  це команда молодих, креативних і талановитих професіоналів, а керівник - тендітна і чарівна Ірина Гришина.

12 квітня під час Гала - вечері на (не)конференції EdCamp була оголошена переможиця конкурсу "Народний спікер" - нею стала вчителька з м. Суми Вікторія Ломака.

Так це не я... але той досві,д який я отримала під час участі в конкурсі нічим не замінити, ми всі переможці, бо наважилися на такий подвиг))))

Після конкурсу девізом моєї професійної діяльності і життя в цілому стали три вирази: 

"Мрії збуваються"

"Іди вперед і нічого не бійся!"

"Тільки особисте бажання є двигуном змін"

23 червня 2016 р. команда "Вчителів змін" провела свій офіційний марафон вебінарів від видавництва
"Основа" - і це наша перемога!

Вікторія Ломака, Тетяна Шульга, Тетяна Лугова, Любов Піканер, Оксана Косар, Ільїна Наталя, Надія Бондзюх, Валентина Федоряка, Тетяна Коваль, Елла Даниліна

Записи вебінарів від "Вчителів змін"
дивитися 

НАВЧАЙСЯ НА ХОДУ, РОБИ ВІДКРИТТЯ І ТИ ПЕРЕМОЖЕЦЬ!

Беріть участь у проектах від GedDiscovery

 http://geddiscovery.net